Saulės valandos - 20% DARBO DIENOMIS nuo 10-16 val. REZERVACIJOMS į Nugaros ir Viso Kūno masažus Vilniuje ir Kaune

OM KORTELĖ

Lojalumo "OM kortelės " turėtojams

SHANTI TINKLO LOJALUMO „OM KORTELĖS“ NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

  1. Riboto leidimo lojalumo kortelė „OM“ suteikia privilegijas ir nustatytas nuolaidas šiuose SHANTI vardo tinklo taškuose ir internetinėse parduotuvėse:

,,SPA SHANTI” Vilniuje, Kaune ir E-SHOP internetu


„Shanti RESORT“ retritų ir poilsio centras Trakų r. ir internetu shantiresort.lt


„ShantSHOP.lt“ prekės sveikatai, namams, harmonijai fizinėse Vilniuje, Kaune ir shantishop.lt parduotuvėse internetu, nuolaida:


„Shanti ACADEMY“ shantiacademy.lt


NUOLAIDOS PRITAIKYMO SĄLYGOS:

  1. Nuolaida fiziniuose taškuose taikoma pateikus lojalumo „OM kortelę“ arba paminėjus jos numerį prieš atsiskaitant už paslaugas, registracijos metu nurodant kliento kortelės numerį.
  2. Nuolaida internetu taikoma įvedus galiojantį nuolaidos kodą, kurį rasite savo el. pašte tarp gautų laiškų pavadinimu: Lojalumas „OM kortelės“ turėtojams . Jeigu  tokio laiško nerandate, prašome kreiptis į administraciją, padiktuoti kortelės atpažinimo kodą ar kitus identifikacinius duomenis (-kuriuos suteikėte kortelės išdavimo metu), kad jums šį laišką persiųstų  pakartotinai el. paštu, kreipiantis į administraciją: vilnius@spashanti.lt, kaunas@spashanti.lt . Laiškas bus išsiųstas tik identifikavus tikrąjį kortelės  turėtoją, pagal suteiktus duomenis.
  3. Kortelė nėra vardinė, todėl jos privilegijomis gali pasinaudoti jūsų artimieji, turėdami jūsų kortelės duomenis.
  4. „SPA SHANTI“ įtarus, kad bandoma nesąžiningai pasinaudoti lojalumo programos sąlygomis, turi teisę be jokio paaiškinimo nesuteikti nuolaidų.
  5. Kortelės Galiojimo laikas neribotas, tačiau kortele nepasinaudojus 2 metus, jos galiojimas yra anuliuojamas be atskiro pranešimo.
  6. Lojalumo kortelės turėtojas sutinka pateikti šiuos duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, el.paštas, telefonas, kortelės numeris.
  7. Kliento privilegijų kortelės "OM kortelės" vienkartinis mokestis yra 15.00 € (-penkiolika eurų). Sumokėjus kortelės mokestį, „OM kortelės“ teikiamos ir galiojančios nuolaidos bus iš karto pritaikytos pirmo atsikaitymo metu, pagal galiojantį šių taisyklių ir sąlygų aprašą.
  8. UAB ,,SPA SHANTI” turi teisę bet kada keisti ar nutraukti kliento lojalumo programą apie tai teikdama informaciją internetu, skyriuje APIE> LOJALUMO KORTELĖ. Klientams, pametusiems ar kitaip praradusiems kortelę, naujos kortelės gamyba kainuoja 20 € + galimas pristatymas paštomatu, pristatymo mokestis 2,90 €.

 

UAB ,,SPA SHANTI” pasilieka teisę bet kada keisti ar nutraukti kliento lojalumo programą.