Saulės valandos - 20% DARBO DIENOMIS nuo 10-16 val. REZERVACIJOMS į Nugaros ir Viso Kūno masažus Vilniuje ir Kaune

SPA Etiketas

Tam, kad Jūsų poilsis būtų dar patogesnis ir malonesnis…

 1. Jei yra galimybė, laiką procedūrai pasistenkite rezervuoti iš anksto. Jei dalyvauti negalėsite ar norite pakeisti procedūros laiką – informuokite mus apie tai kiek įmanoma anksčiau.
 2. Prieš procedūrą rekomenduojame atvykti 10-15 minučių anksčiau nei paskirtas laikas, kad turėtumėte pakankamai laiko pasiruošti procedūrai. Atminkite - vėlavimai gali sutrumpinti Jūsų procedūros laiką, ir SPA centras pasilieką teisę jį sutruminti pagal aplinkybes.
 3. Maloniai prašome masažo metu išlaikyti ramybę ir tylą, nekalbinti masažuotojų ir neinicijuoti pokalbio, kad galėtume suteikti pilnavertę masažo, paslaugos kokybę bei malonią Kliento patirtį. Kalbėjimas masažo metu tiesiogiai blaško patį Klientą ir gali atitraukti jį nuo teigiamo masažo pojūčio (visiško atsipalaidavimo), taip pat gali įtakoti bendrą tolimesnę apsilankymo patirtį, priešingu atveju negalime atsakyti už tolimesnę paslaugos suteikimo kokybę ir objektyvų Kliento paslaugos įvertinimą apsilankant pas mus.
 4. Jei procedūra bus atliekama pagal dovanų kuponą ar pagal turimą sveikatos draudimą atvykę prieš procedūrą, informuokite administratorę. Sveikatos draudimo kompensuojamoms paslaugoms nepamirškite su savimi turėti asmens dokumentą ir sveikatos draudimo kortelę / knygelę.
 5. Informuokite masažistą ir/ar registracijos darbuotoją, iš anksto prieš procedūrą, apie alergijas ir vartojamus vaistus, kurie Jūsų nuomone gali turėti įtakos Jūsų sveikatai atlikus procedūrą, taip pat apie kūno vietas, jeigu tokių yra, kurias pageidautina neleisti masažo metu, apie galvos plaukus, makiažą, jeigu pageidaujate, kad jie būtų neliečiami masažo metu dėl plaukų priauginimo, jeigu klientai eina po to į šventę ir pan. Taip pat pasitarkite su masažuotoju dėl specifinių problemų, kurios susijusios su Jūsų sveikata ir poreikiais.
 6. Rezervuodami laiką procedūrai, informuokite, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi.
 7. Jūsų patogumui, su savimi Jums nereikia turėti maudymosi kelnaičių ar kostiumėlių, nes visos priemonės (rankšluosčiai, chalatai bei kiti reikmenys) Jums bus paruošti procedūros kambaryje. Procedūros metu dėvėkite mūsų siūlomus vienkartinius apatinius, kadangi Jūsų apatiniai gali būti ištepti procedūrose naudojamomis priemonėmis.
 8. „Šlepečių mokestis“.  SPA SHANTI centruose jūsų bus paklausta „Ar pageidausite daugkartinio naudojimo higieniškai paruoštų šlepečių ar  vienkartinių šlepečių už kurias „eco“ mokestis yra 2,00 ”? Per dešimtmečius savo veiklos metų pastebėjome, kad tūkstančiai vos kartą, t.y. vos kelias minutes, panaudotų šlepečių keliauja tiesiog  į atliekas, kas nekuria vertės nei verslui, nei aplinkai, todėl SPA centre nutarėme klientams pasiūlyti daugkartinio naudojimo šiuolaikiškas, kokybiškas bei higieniškai paruoštas gumines šlepetes. Plačiau galite susipažinti apie SPA SHANTI „Eco kultūrą“ čia...
 9. Prieš procedūrą, masažuotojas jus paliks kelioms minutėms persirengti, t.y. užsidėti vienkartines kelnaites ir apsisiausti kūną rankšluosčiu arba apsivilkti, jeigu pageidaujate, chalatą, tačiau prieš velkantis chalatą, mes visada raginame klientą savarankiškai nuspręsti, gal pakaks įsisupti į visą kūną dengiantį rankšluostį, o chalato nenaudoti ir taip būti draugiškiems aplinkai.
 10. Jeigu Jūsų kažkas netenkina procedūros metu – masažo stiprumas, muzika ar kambario temperatūra – pasakykite apie tai mūsų darbuotojai. Taip būsime užtikrinti, kad procedūra Jums suteiks tik malonius pojūčius ir  trokštamą rezultatą. 
 11. Po masažo neskubėkite, ramiai pagulėkite ir leiskite sau dar kelias akimirkas pasimėgauti patirtais pojūčiais. Tačiau nepamirškite, kad po Jūsų kambarį dar reikia paruošti kitam lankytojui, tad pasistenkite neužtrukti ilgiau nei 10 minučių.
 12. Kai jau būsite susitvarkę, viršuje, priimamajame, pasiūlysime Jums ajurvedinės, t.y. Jūsų konstituciją (vata, pita, kapa) atitinkančios arbatos. Jei turėsite klausimų ar įspūdžių, sakykite prie arbatos.
 13. Kaip galite jaustis po masažo? Jums gali skaudėti galvą, gali būti laisvesni viduriai, krėsti šaltis. Tai normali organizmo reakcija po masažo. Būtų gerai, kad tądien jau nebesiblaškytumėte, nebedarytume daug streso reikalaujančių darbų, nevartotumėte svaigalų ar kitų kvaišalų, kas gali tiesiogiai įtakoti Kliento savijautą ir sveikatos būklę. Masažas yra labai gilus, reikia tai gerbti.
 14. "SPA SHANTI turi pilną teisę atsisakyti teikti paslaugą esant ir atvykus neblaiviems klientams, paslaugos mokestis nėra ir nebus grąžinamas, neperkeliamas kitai datai.

 

 Dėkojame už apsilankymą ir linkime Jums malonių pojūčių!