PAŽYMĖTOMS "SAVAITĖS TOP" PREKĖMS -15 % NUOLAIDA SU KODU "DETOX15"

Bendrosios dovanų kuponų taisyklės

Dėmesio! Atnaujintas Dovanų kuponų galiojimas ir aptarnavimas dėl COVID-19, plačiau čia...

 1. Dovanų kuponas (-toliau DK) patvirtina jo turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta paslauga arba suma.
 2. Kupone, kuriame nurodoma konkreti suma, pavyzdžiui 100 EUR (šimtas eurų), jokios nuolaidos nėra taikomos šio kupono įsigijimo metu. Tokio Kupono gavėjas/turėtojas atvykęs į procedūra su kuponu konkrečiai sumai, turi galimybę pasinaudoti tuo metu galiojančiomis lojalumo programomis arba mėnesinio akcijiniais SPA pasiūlymai, kurie skelbiami www.spashanti.lt
 3. Jei asmuo turintis Dovanų kuponą konkrečiai sumai išnaudoja dalį sumos, likutis yra paliekamas galioti nurodytam ant kupono terminui.
 4. Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti už jį pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos pateikus pirkimo kvitą ar kitus pirkimą įrodančius dokumentus bei pateikus  rašyti prašymą SPA SHANTI  centruose arba el. paštu info@ajurveda.lt
 5. UAB ,,SPA Shanti” Dovanų kuponą galima įsigyti UAB ,,SPA Shanti” padaliniuose Vilniuje (Subačiaus g. 17), Kaune (Laisvės al. 3), internetiniame puslapyje www.spashanti.lt
 6. Privilegija už 0,00 €! Atvykus į SPA SHANTI centrus Vilniuje ar Kaune, turimą elektroninį kuponą galima iškeisti į Shanti firminio dizaino dovanų voką nemokamai. Keičiamo kupono sąlygos lieka tokios pačios kaip įsigytame kupone.
 7. Pirkėjui įsigyjant Dovanų kuponą internetinėje parduotuvėje, UAB ,,SPA Shanti” prašo nurodyti šiuos pirkėjo duomenis:
  • vardą
  • pavardę
  • elektroninio pašto adresą
  • mobiliojo telefono numerį
  • asmens vardą, kuriam bus skirtas Dovanų kuponas
  • asmens gyvenamą / pristatymo adresą
  • esant pageidavimui - sveikinimo tekstą
 8. Neatvykus ir neperspėjus apie neatvykimą prieš 12 valandų ar kito termino, kuris nurodomas kupone, iki paslaugos suteikimo pradžios, Dovanų kupono suma atitinkanti pasirinktos paslaugos kainą yra anuliuojama nuo Dovanų kupono vertės, kuponas skaitomas panaudotu, į kitas paslaugas, prekes ar pinigus nekeičiamas, šiuo atveju negalioja ir kupono termino pratęsimo taisyklių sąlygos.
 9. Neatvykusio ir apie neatvykimą neperspėjusio kliento duomenys yra įtraukiami į nepatikimų klientų sąrašus.
 10. Dovanų kuponas galioja tiek mėnesių, kiek buvo nurodyta Paslaugos apraše pirkimo metu, pirkimo data skaičiuojama  nuo kupono įsigijimo dienos. 
 11. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono. Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kuponas laikomas negaliojančiu, į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 12. 14 DIENŲ pratęsimo garantija: Pratęsti Dovanų kuponą jo galiojimo metu galima iš anksto informavus SPA administraciją. Pratęsti kuponą jo galiojimo metu galimą vieną kartą,  ne ilgiau kaip 14 dienų,  gavus SPA SHANTI sutikimą. SPA SHANTI pasilieka teisę nepratęsti kupono piktnaudžiavimo atvejais.
 13. Vėluojant į procedūrą, vėlavimo laikas yra išskaičiuojamas iš procedūros. Įvertinus aplinkybes, „SPA SHANTI“ taip pat pasilieka teisę ir visiškai neaptarnauti kliento dėl vėlavimo, jeigu tai  įtakoja paslaugos teikėjo užimtumo resursus, darbo aplinkybes, kitus klientų kokybiško aptarnavimo srautus ir lemia paslaugos galutinio suteikimo kokybę.
 14. Dovanų kuponas nėra keičiamas nei į prekes, nei į pinigus.
 15. Dovanų kupone nurodytas paslaugas galima pakeisti į kitas, atitinkančias kupone minimų paslaugų kainas arba įkainius pirkimo metu (jei tai buvo kita kaina). Kitu atveju reikia primokėti atsiradusį skirtumą.
 16. Dovanų kupono turėtojas visiškai atsako už Dovanų kupono saugumą. SPA SHANTI neatsako už Dovanų čekio praradimą.
 17. Kupono pirkimo/turėjimo faktas patvirtina, kad tiek pirkėjas dovanų kupono pirkimo metu, tiek kupono  turėtojas (jei pirkėjas dovanojo, įteikė kuponą), gavęs kuponą, sutinka su jame nurodytomis dovanų kupono panaudojimo sąlygomis.
 18. Pageidaujant, sąskaita faktūrą išrašys UAB, SPA SHANTI po paslaugos suteikimo. 
 19. Dovanų kupono turėtojas visiškai atsako už Dovanų kupono saugumą. SPA SHANTI neatsako už Dovanų čekio praradimą.
 20. Kupono pirkimo/turėjimo faktas patvirtina, kad tiek pirkėjas dovanų kupono pirkimo metu, tiek kupono  turėtojas (jei pirkėjas dovanojo, įteikė kuponą), gavęs kuponą, sutinka su jame nurodytomis dovanų kupono panaudojimo sąlygomis.
 21. Informacija apie pirkėją ar Dovanų kupono turėtoją yra konfidenciali ir trečiosioms šalims UAB ,,SPA Shanti” ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.
 22. UAB ,,SPA Shanti” pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir  įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.spashanti.lt