Saulės valandos - 20% DARBO DIENOMIS nuo 10-16 val. REZERVACIJOMS į Nugaros ir Viso Kūno masažus Vilniuje ir Kaune

Karjera

UAB ,,SPA SHANTI’’ SIŪLO DARBO SAVO ĮMONĖJE

Ajurvedos centras “SPA SHANTI”- tai vieta, kurioje profesionaliai atliekamomis paslaugomis skatinamas kūno, proto ir sielos atsinaujinimas ir taip gerinama bendra žmogaus savijauta. Prieš 20 metų Lietuvoje atidarytas  pirmasis ir vienintelis „SPA SHANTI” ajurvedos centras, didina savo komandą ir ieško masažuotojų savo ajurvedos SPA centrams Vilniuje ir Kaune, kurie įsikūrę senamiesčių širdyje. SHANTI – gerai žinomas sveiką gyvenimo būdą puoselėjantis tinklas, turinti net keturis savo prekinius ženklus „SPA SHANTI“ SPA centrai Vilniuje ir Kaune, poilsio ir sveikos gyvenimo būdo kompleksas „Shanti RESORT“ Trakų raj., „Shanti ACADEMY“ masažų kursai ir seminarai, „Shantishop.lt“ prekės harmonijai ir kasdienei sveikatai.

 


MASAŽUOTOJUI(-AI) KAUNE, VILNIUJE

Siūlome darbą profesionaliai suformuotoje komandoje, galimybę kelti savo kvalifikaciją nuo masažuotojo iki masažo meistro, nuolatinę mokymų ir kvalifikacijos kėlimo sistemą, garantuotą klientų srautą, jaukią ir gilių tradicijų įkvėptą darbo aplinką, apie sąmoningą gyvenseną, Ajurvedą, sveikatinimą, specialias privilegijas ir įvairius vidinius mokymus  tik SPA SHANTI darbuotojams. Yra galimybė dirbti pilnu arba puse etato.


Darbo pobūdis


Reikalavimai darbuotojui


 Privalumai


 Įmonė siūlo


 Atlyginimas

900-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių


CV ir motyvacinį laišką siųsti:


ADMINISTRATORĖ(-IUS)

Bendravimas su klientais, profesionalus aptarnavimas, darbas su kasa, klientų registravimo sistema, internetiniais užsakymais, rezervacijomis, fizinės prekybos priežiūra, pardavimai, vadybinės užduotys, stiprūs komandinio darbo įpročiai.

 Reikalavimai darbuotojui


Įmonė siūlo


CV ir motyvacinį laišką siųsti:

Sudomino skelbimas? Parašykite drąsiai mums, nepamiršk pridėti motyvacinio laiško, kodėl nori dirbti pas mus. Susisieksime su atrinktais kandidatais, esant laisvai pozicijai.