Saulės valandos - 20% DARBO DIENOMIS nuo 10-16 val. REZERVACIJOMS į Nugaros ir Viso Kūno masažus Vilniuje ir Kaune

Pėdų vonelė: atsipalaidavimui + imunitetui

Pėdose gausu biologiškai aktyvių taškų, per kuriuos nerviniai impulsai pasiekia reikiamą organą ir aktyvuoja imuninę sistemą. Tinkamai paruoštos pėdų vonelės turi ne tik atpalaiduojamąjį, bet ir organizmą stiprinantį poveikį, todėl verta jomis pasilepinti namuose.

Didesnį dėmesį pėdoms turėtų skirti daug vaikštantys ir uždarą ar nepatogią avalynę dėvintys žmonės, diabetu sergantys pacientai ir tie, kurių pėdos linkusios į nuospaudų susidarymą. Be to, būtina žinoti, kad pėdas reikia prižiūrėti ne tik moterims, bet ir vyrams.

Pateiksime paprastus žingsnius, kaip tinkamai prižiūrėti pėdų odą:

Atidžiai apžiūrėkite savo pėdas ir nuspręskite, kokio poveikio tikitės iš kojų vonelės. Vanduo kojų vonelei turi būti virintas ir šiltas, jokiais būdais ne per karštas (turite jaustis komfortiškai). Jeigu pastebite, kad kojų pėdos patinusios, tai berkite į kojų vonelę jūros druskos, kurių būna įvairių rūšių, pavyzdžiui, su įvairiomis žolelėmis ar natūralios, be priedų. Jeigu tikitės atpalaiduojamojo poveikio, galite įlašinti eterinio levandų arba pušų aliejaus, jeigu kamuoja grybelinės infekcijos – tinka arbatmedžio aliejus. Jeigu siekiate, kad pėdų oda suminkštėtų, galite į vonelę įpilti stiklinę pieno, įdėti 3 šaukštus valgomosios sodos arba pritarkuoti ekologiško muilo. Patogiai atsisėskite ir įmerkite kojas 15-20 minučių bei pasimėgaukite poilsiu.

  Detoksikuojanti vonelė su druska. Reikės: jūros druskos, sodos, pasirinktų eterinių aliejų (levandų, eukaliptų, citrinžolių). Supilti visus ingredientus į vonelę kojoms, užpilti verdančiu vandeniu ir išmaišyti, kol ištirps. Kai vanduo šiek tiek atvės, pamirkyti kojas 30 min. Tokia vonelė padeda nuo odos sudirginimų, detoksikuoja organizmą, padidina magnio kiekį organizme, sumažina nuovargį ir suteikia daugiau energijos.

  Pavargusioms pėdoms. Reikia sumaišyti po tris lašus pipirmėčių ir levandų eterinio aliejaus su šaukštu jūros druskos. Mišinį sudėti į pėdų vonelė su šiltu vandeniu, išmaišyti ir 10–15 min. pamirkyti pėdas. Galima pasidaryti ir kitokią vonelę – į šiltą vandenį įpilti truputį augalinio aliejaus ir įlašinti kelis lašus eterinio (mėtų, melisų, rozmarinų ar eukaliptų) aliejaus.

  Nuovargį numalšins ir tokia vonelė: sumaišyti 2–3 lašus eterinio aliejaus ir stiklinę pieno, mišinį dėti į karštą vandenį. Tai stimuliuoja medžiagų apykaitą audiniuose ir stiprina juos.

  Pėdų vonelė su arbatžolėmis. Iš namuose turimų arbatžolių ar vaistažolių (mėtų, dilgėlių, melisų, čiobrelių ir t.t.) galite lengvai pasidaryti atpalaiduojančią pėdų vonelę, kuri puikiai atpalaiduos ir atgaivins pėdas. Tiesiog užpilkite turimą mišinį karštu (ne virinančiu) vandeniu, leiskite žolelėms pritraukti ir vandeniui šiek tiek atvėsti, merkite pėdas į vonelę ir mėgaukitės!
  --------
  Shanti varinė pėdų vonelė + eteriniai aliejai SPA Ritualams namuose čia...

  Back