Saulės valandos - 20% DARBO DIENOMIS nuo 10-16 val. REZERVACIJOMS į Nugaros ir Viso Kūno masažus Vilniuje ir Kaune

Ar jūsų organizme prisikaupė amos?

Ama ajurveda vadina organizme besikaupiančius šlakus ir sako, jog būtent jie yra daugybės lėtinių ligų ir prislėgtų būsenų priežastis. Daugiau ar mažiau amos esama visų mūsų kūnuose. Tačiau jei organizmą aliname ir teršiame be atvangos ir niekada neapsivalome, jos gali prisikaupti pavojingai daug. Tada prasideda įvairūs negalavimai.

Kaip suprasti, kad metas skubiai apsivalyti?

 • Nuolat jaučiatės aptingę, apatiški, mieguisti, pavargę, stinga energijos.
 • Kamuoja prislėgta, depresyvi nuotaika, irzlumas.
 • Kietėja viduriai, žarnyne kaupiasi dujos
 • Dažnai trinka virškinimas, jaučiate sunkumą skrandyje.
 • Jaučiate nemalonų prakaito ir burnos kvapą.
 • Oda atrodo negyvybinga, papilkėjusi, sausa ar pernelyg riebi, vargina spuogai.
 • Dažnai skauda galvą, Maudžia sąnarius.
 • Nusilpęs imunitetas, dažnai sergate sloga ir kitomis peršalimo ligomis.
 • Kamuoja chroniški uždegimai, neaiškios kilmės alergijos.
 • Nesiseka numesti svorio.
 • Esate išsiblaškę, stringa atmintis, negalite aiškiai mąstyti.

 

Liežuvio testas

Apie tai, ar jūsų organizme nėra prisikaupę amos, iškalbingai praneša liežuvis. Jį reiktų apžiūrėti ryte, ką tik pabudus, atsistojus prieš veidrodį. Paskui nuvalykite specialiu Shanti variniu grandikliu ir vėl patyrinėkite. Sveiko žmogaus liežuvio spalva turėtų būti rausva: ne pernelyg blyški ir ne per daug intensyvi. Jo paviršiuje neturėtų būti akivaizdžių apnašų, nebent vos matomas skaidriai balkšvas sluoksnelis. Jei liežuvis ryte būna padengtas tirštomis balkšvomis apnašomis, tai byloja, kad organizme yra prisikaupę toksinų.

Kaip valyti organizmą?

Mūsų SPA Shanti centre galite įsigyti specialiai ajurvedos gydytojo Partap Chauhan sudarytą ir lietuvių jau dešimtmetį naudojamą "Ama Detox" prieskonių mišinį žarnyno valymui. Šį mišinį gali gerti tiek sveiki, tiek norintys stipriau išvalyti organizmą ir palaikyti nuolatinę sveikatą (juk Ajurveda sako: „Palaikyti sveikųjų sveikatą ir išgydyti ligonius“).

"Ama Detox" mišinys yra nepakeičiamas norint išvalyti ir pilnai išvesti iš žarnyno toksinus ama, subalansuoti per greitą ar per lėtą virškinimą, susitvarkyti padidėjusį ar sumažėjusį rūgštingumą, esant nuolatiniam pilvo (vidurių) pūtimui, esant nereguliariam tuštinimuisi, pilnumo pojūtį skrandyje ir pilve, esant atsirūgimui rūgštimi, nuolat puolant ligoms ir esant silpnam imunitetui, „sukant-maudžiant“ raumenims, nuo kirmėlių, kepenų ir inkstų veiklai pagerinti. Taip pat, prieskoniai padeda suderinti nesuderinamus maisto produktus, kurių mūsų lėkštėje gausybė. Apsinuodijus organizmą, galima tiesiog nedidelį kiekį mišinio užpilti karštu vandeniu ir gurkšnoti visą dieną kaip arbatą.

Kaip vartoti:

3 kartus per dieną po valgio 1 arbatinis šaukštelis sumaišytas su vandeniu (gaunama tyrelė, kad būtų lengva nuryti) ir užgeriamas nedideliu kiekiu vandens. Mišinys gali būti naudojimas nuolatos arba organizmo valymo dienomis,  savaitėmis, pavyzdžiui 2 savaites.

"Ama Detox" mišinį žarnyno valymui galite įsigyti čia...

Back