Saulės valandos - 20% DARBO DIENOMIS nuo 10-16 val. REZERVACIJOMS į Nugaros ir Viso Kūno masažus Vilniuje ir Kaune

Darbo dienomis "Saulės valandos" net -20 % masažams iki 16 val. + vaišiname KAVA

Viso kūno ir nugaros masažams net -20% darbo dienomis + Dovana KAVA ir pailsėjęs kūnas! 

„Saulės valandos -20 %“  skirtos dienos įkvėpimo ieškančiam! Malonus SPA ir kvapni ajurvedinė kava pasitiks Senamiestyje, Vilniuje ar Kaune - tobulas duetas produktyviai dienai! Rytai skirti nuo jauno iki senolio, vyrams ir moterims, mokiniams ir jų tėvam - vyturiams ir pelėdoms!

Kiekvieną darbo dieną iki 16 val. SPA registracijoms  Vilniuje ir Kaune jums bus taikoma - 20 % nuolaida NUGAROS MASAŽAMS"  ir „VISO KŪNO MASAŽAMS“ (išskyrus "Kūno SPA ritualams su šveitimu" už 44 €).


Svarbu: su šia nuolaida paslaugos teikiamos tik iki 16:00 val., pavyzdžiui jeigu jūsų paslaugos trukmė 60 min., paskutinis užrašymas 15:00 val. ir t.t.)

 

SPA IR MASAŽŲ SĄRAŠAS...


Po masažo vaišiname:

 •  Jogų kava su pienu "Shanti Masala"
 • Cikorijų Kava su pienu ar be
 • Gali būti ir veganiška opcija

REZERVACIJA:

  SPA SHANTI Vilnius
  +370 606 75557
  vilnius@spashanti.lt
   
  SPA SHANTI Kaunas
  +370 616 88777
  kaunas@spashanti.lt

   

  PASIŪLYMO SĄLYGOS

   Kiekvieną darbo dieną nuo iki 16 val.  žemiau įvardintoms SPA paslaugoms taikoma - 20% nuolaida:

    1. Visiems NUGAROS MASAŽAMS (meistro, su ajerais, akmenų, t.t.) ir VISO KŪNO MASAŽAMS  (išskyrus "Kūno SPA ritualams su šveitimu" už 44 €).
    2.  Su šia nuolaida paslaugos teikiamos tik iki 16:00 val., pavyzdžiui jeigu jūsų paslaugos trukmė 60 min., paskutinis užrašymas 15:00 val. ir t.t.)
    3. Nuolaida netaikoma: "Kūno SPA ritualams su šveitimu" už 44 €, SPA paslaugų priedams, pasiūlymams, kuriems jau suteikta speciali kaina ar bet kokia kita nuolaida; nuolaidos nesumuojamos ir nekaupiamos.
    4. Atsiskaitymas SPA dovanų kuponais – išskyrus dovanų kuponus konkrečiai įvardintai sumai - ar įsigytais abonementais negalimas.
    5. Ši nuolaida galioja tik SPA rezervacijoms, nuolaida netaikoma įsigyjant Dovanų kuponus.
    6. SPA centro administracija savo ruožtu gerbdama savo klientus, pasilieka teisę be jokio paaiškinimo atsisakyti aptarnauti asmenis pagal šio pasiūlymo sąlygas, jeigu įtariama piktnaudžiavimo atvejis ir jeigu nepaisoma programos taisyklių aprašo.

     SPA IR MASAŽŲ SĄRAŠAS...

     Linkime gražių rytmečių ajurvedos centruose SPA SHANTI!

     Back