★BLACK FRIDAY★ NUOLAIDOS VISĄ SAVAITGALĮ 11.24-27 D. -12% VISIEMS SPA SU KODU "BLACKFRIDAY", -12% VISOMS PREKĖMS SU KODU "PREKES12"

Naujiena! "SPA CAFFE net -20 %" masažams darbo dienomis iki 16 val. + vaišiname KAVA išsinešimui

Dienos įkvėpimo ieškančiam SPA ir Kava Senamiestyje, Vilniuje ar Kaune - duetas produktyviai dienai! Viskas ko reikia puikiam dienos startui ar žvaliai dienai! Viso kūno, nugaros masažams, SPA dviems net -20% darbo dienomis + Dovana išsinešimui KAVA ir pailsėjęs kūnas! 

„SPA CAFFE -20 %“  - tai atnaujinta lojalumo programa, pagal kurią kiekvieną darbo dieną iki 16 val. SPA registracijoms  Vilniuje ir Kaune taikoma - 20 % nuolaida NUGAROS MASAŽAMS"  ir „VISO KŪNO MASAŽAMS“ (išskyrus "Kūno SPA ritualams su šveitimu" už 44 €).


Po masažo išsinešimui vaišiname:

 • Jogų kava su pienu "Shanti Masala"
 • Cikorijų Kava su pienu ar be
 • Veganiška - naudojama augalinis pienas

Kontaktai registracijai:

  SPA SHANTI Vilnius
  +370 606 75557
  vilnius@spashanti.lt

   

  SPA SHANTI Kaunas
  +370 616 88777
  kaunas@spashanti.lt

   

  PASIŪLYMO SĄLYGOS

   Kiekvieną darbo dieną nuo iki 16 val.  žemiau įvardintoms SPA paslaugoms taikoma - 20% nuolaida:

    1. Visiems NUGAROS MASAŽAMS (meistro, su ajerais, akmenų, t.t.) ir VISO KŪNO MASAŽAMS  (išskyrus "Kūno SPA ritualams su šveitimu" už 44 €).
    2. Nuolaida netaikoma: "Kūno SPA ritualams su šveitimu" už 44 €, SPA paslaugų priedams, pasiūlymams, kuriems jau suteikta speciali kaina ar bet kokia kita nuolaida; nuolaidos nesumuojamos ir nekaupiamos.
    3. Atsiskaitymas SPA dovanų kuponais – išskyrus dovanų kuponus konkrečiai įvardintai sumai - ar įsigytais abonementais negalimas.
    4. Ši nuolaida galioja tik SPA rezervacijoms, nuolaida netaikoma įsigyjant Dovanų kuponus.
    5. SPA centro administracija savo ruožtu gerbdama savo klientus, pasilieka teisę be jokio paaiškinimo atsisakyti aptarnauti asmenis pagal šio pasiūlymo sąlygas, jeigu įtariama piktnaudžiavimo atvejis ir jeigu nepaisoma programos taisyklių aprašo.
     

     Linkime gražių rytmečių ajurvedos centruose SPA SHANTI!

     Back