Saulės valandos - 20% DARBO DIENOMIS nuo 10-16 val. REZERVACIJOMS į Nugaros ir Viso Kūno masažus Vilniuje ir Kaune

Lojalumo "OM kortelės " turėtojams

Lojalumo "OM kortelės " turėtojams

SHANTI TINKLO LOJALUMO „OM KORTELĖS“ NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

 1. Riboto leidimo lojalumo kortelė „OM“ suteikia privilegijas ir nustatytas nuolaidas šiuose SHANTI vardo tinklo taškuose ir internetinėse parduotuvėse:

,,SPA SHANTI” Vilniuje, Kaune ir E-SHOP internetu

 • -20 % SPA paslaugoms, dovanų kuponams, masažams (įskaitant segmentinius masažus). Perkant Dovanų kuponą SUMAI, nuolaidos nėra taikomos, nes kupono gavėjas galės suminį kuponą panaudoti ir tuo metu vykstantiems akcijiniams ir spec. kainos pasiūlymams. Jokios nuolaidos nesumuojamos, niekaip nedubliuojamos, jeigu pasiūlymui jau suteikta nuolaida, klientui taikoma palankesnė nuolaida nuo tikros kainos.
 • (-10 % SPA paslaugų priedams - pilingai, širodaros priedas, pirtis, vonia, kt. Ši nuolaida gali būti pritaikyta tik apsiperkant fiziniuose prekybos taškuose arba mokant pavedimu, kreipiantis el. paštu vilnius@spashanti.lt. Jokios nuolaidos nesumuojamos, niekaip nedubliuojamos, jeigu pasiūlymui jau suteikta nuolaida, klientui taikoma palankesnė nuolaida nuo tikros kainos.

„Shanti RESORT“ retritų ir poilsio centras Trakų r. ir internetu shantiresort.lt

 • -5 % papildoma nuolaida poilsio paketams, programoms su nakvyne, dovanų kuponams. Dovanų kuponams SUMAI nuolaidos yra netaikomos.

„ShantSHOP.lt“ prekės sveikatai, namams, harmonijai fizinėse Vilniuje, Kaune ir shantishop.lt parduotuvėse internetu, nuolaida:

 • -5 % „Shanti“ linijos prekėms (-teirautis vietoje) ir kai kurioms indiškoms prekėms. Nuolaidos niekaip nesumuojamos ir nedubliuojamos, jeigu prekei jau  taikoma nuolaida.
 • Prekių Dovanų kuponams SUMAI nuolaidos netaikomos, nes kupono gavėjas galės apsipirkti su turima suma ir jam galios tuo metu esančio akcijos bei pasiūlymai.

„Shanti ACADEMY“ shantiacademy.lt

 • -15 % masažų kursams, mokymams, seminarams gyvai ir internetu, -15 % masažo specialisto prekėms.
 • -5 % „Shanti“ linijos prekėms (-teirautis vietoje) ir kai kurioms indiškoms prekėms, nuolaidos niekaip nesumuojamos ir nedubliuojamos, jeigu prekei jau  taikoma nuolaida.

NUOLAIDOS PRITAIKYMO SĄLYGOS:

 1. Nuolaida fiziniuose taškuose taikoma pateikus lojalumo „OM kortelę“ arba paminėjus jos numerį prieš atsiskaitant už paslaugas, registracijos metu nurodant kliento kortelės numerį.
 2. Nuolaida internetu taikoma įvedus galiojantį nuolaidos kodą, kurį rasite savo el. pašte tarp gautų laiškų pavadinimu: Lojalumas „OM kortelės“ turėtojams. Jeigu  tokio laiško nerandate, prašome kreiptis į administraciją, padiktuoti kortelės atpažinimo kodą ar kitus identifikacinius duomenis (-kuriuos suteikėte kortelės išdavimo metu), kad jums šį laišką persiųstų  pakartotinai el. paštu, kreipiantis į administraciją: vilnius@spashanti.lt, kaunas@spashanti.lt . Laiškas bus išsiųstas tik identifikavus tikrąjį kortelės  turėtoją, pagal suteiktus duomenis.
 3. Kortelė nėra vardinė, todėl jos privilegijomis gali pasinaudoti jūsų artimieji, turėdami jūsų kortelės duomenis.
 4. „SPA SHANTI“ įtarus, kad bandoma nesąžiningai pasinaudoti lojalumo programos sąlygomis, turi teisę be jokio paaiškinimo nesuteikti nuolaidų.
 5. Kortelės Galiojimo laikas neribotas, tačiau kortele nepasinaudojus 2 metus, jos galiojimas yra anuliuojamas be atskiro pranešimo.
 6. Lojalumo kortelės turėtojas sutinka pateikti šiuos duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, el.paštas, telefonas, kortelės numeris.
 7. Kliento privilegijų kortelės "OM kortelės" vienkartinis mokestis yra 15.00 € (-penkiolika eurų). Sumokėjus kortelės mokestį, „OM kortelės“ teikiamos ir galiojančios nuolaidos bus iš karto pritaikytos pirmo atsikaitymo metu, pagal galiojantį šių taisyklių ir sąlygų aprašą.
 8. UAB ,,SPA SHANTI” turi teisę bet kada keisti ar nutraukti kliento lojalumo programą apie tai teikdama informaciją internetu, skyriuje APIE> LOJALUMO KORTELĖ. Klientams, pametusiems ar kitaip praradusiems kortelę, naujos kortelės gamyba kainuoja 20 € + galimas pristatymas paštomatu, pristatymo mokestis 2,90 €.

 

UAB ,,SPA SHANTI” pasilieka teisę bet kada keisti ar nutraukti kliento lojalumo programą.

Back