Pasveikink TĖČIUS! BLITZ pasiūlymas Tėvo dienos proga tik 06.01-04 d. -8% visiems SPA masažams su kodu "TETIS8", -8% visoms prekėms su kodu "PREKES8, -5% nuolaida atrinktiems poilsio paketams "Shanti RESORT" Trakų raj.

Gaivi naujiena Vilniuje ir Kaune! Shanti Rytų SPA kūnui Jai/Jam - tik 44 €!

Shanti RYTŲ MALONUMAI | Azijos šalys svečiuose -  kūnu, mintimis, kvapais

Bent valandėlei  išleiskite save atostogoms į egzotiškus Rytus, išsirinkite jums maloniausią kūno šveitiklį ir pasilepinkite viso kūno SPA, kurio metu, masažo judesiais jūsų kūnas bus atgaivintas nuostabiu šveitikliu, o nuotaika pakelta visai dienai! Kūno šveitimas – tai tikra atgaiva jūsų kūnui, protui ir sielai!

Pristatome jums net 10 skirtingų Shanti KŪNO SPA Jai ir Jam, sukurtų šiuolaikiniam žmogui, galvojant apie kiekvieną jo dienos tarpsnį, kuriame jam tenka būti: ar tai būtų nuolatinis skubėjimas mieste ar įtemptas sėdėjimas prie kompiuterio, po kurių ypač norisi pasirūpinti savimi, išlikti sveikam, stipriam bei atrasti sveikatos organizmui balansą!

 

GALITE RINKTIS ŠIUOS SHANTI KŪNO SPA:

Visus Shanti Kūno SPA rasite čia...

Dėmesio! Šiam pasiūlymui galioja speciali kaina, todėl papildomos nuolaidos (nei rezervacijoms, nei kuponams) nėra taikomos.

Back