Pažymėtoms SAVAITĖS TOP prekėms -15 % nuolaida SU KODU "HARMONY15"

Kaip per šventes išvengti skrandžio sutrikimų?

Ne paslaptis, kad gruodis – didžiųjų švenčių mėnuo. Jaukūs susitikimai su giminaičiais ir draugais retai apsieina be gausaus vaišių stalo – juk norisi palepinti artimuosius...

Ką daryti, kai po sočių pietų virškinimo ugnis prislopsta? Tai gali pasireikšti seilių kaupimusi, nemaloniais atsirūgimais ir skoniu burnoje, galvos svaigimu, pykinimu ar net vėmimu. Ajurveda pateikia labai paprastą receptą, padėsiantį pagerinti virškinimą – tai „Shanti AMA DETOX“ prieskonių mišinys žarnynui!

Šį mišinį gali gerti tiek sveiki, tiek norintys stipriau išvalyti organizmą ir palaikyti nuolatinę sveikatą (juk Ajurveda sako: „Palaikyti sveikųjų sveikatą ir išgydyti ligonius“). Šis prieskonių mišinys specialiai ajurvedos gydytojos Partap Chauhan sudarytas ir lietuvių naudojamas jau dešimtmetį.

ĮSIGYTI „Shanti AMA DETOX“ prieskonių mišinį žarnynui galite čia...

Paskirtis

Norint išvalyti ir pilnai išvesti iš žarnyno toksinus ama („Ama – visų ligų mama.“), organizmo toksinus, subalansuoti per greitą ar per lėtą virškinimą, susitvarkyti padidėjusį ar sumažėjusį rūgštingumą, esant nuolatiniam pilvo (vidurių) pūtimui, esant nereguliariam tuštinimuisi, pilnumo pojūtį skrandyje ir pilve, esant atsirūgimui rūgštimi, nuolat puolant ligoms ir esant silpnam imunitetui, „sukant-maudžiant“ raumenims, nuo kirmėlių, kepenų ir inkstų veiklai pagerinti. Taip pat, prieskoniai padeda suderinti nesuderinamus maisto produktus, kurių mūsų lėkštėje gausybė. Apsinuodijus organizmą, galima tiesiog nedidelį kiekį mišinio užpilti karštu vandeniu ir gurkšnoti visą dieną kaip arbatą.

Vartojimas

3 kartus per dieną po valgio 1 arbatinis šaukštelis sumaišytas su vandeniu (gaunama tyrelė, kad būtų lengva nuryti) ir užgeriamas nedideliu kiekiu vandens. Mišinys gali būti naudojimas nuolatos arba organizmo valymo dienomis,  savaitėmis, pavyzdžiui 2 savaites.

Sudėtis 

imbieras, kuminas, kalendra, mėta, pankolis.

 

 

Back