Pažymėtoms SAVAITĖS TOP prekėms -15 % nuolaida SU KODU "AROMA" tik iki 2021.12.06

KALĖDINIS VAKARĖLIS (ŽIBURĖLIS) ĮMONEI

Kalėdinis/Naujametinis vakarėlis – viena prasmingiausių metų švenčių, kviečiame švęsti ir sukurti stiprią, harmoningą  ir sąmoningumo įkvėptą komandinę dvasią. SHANTI  – tai stilingi, šiuolaikiški ir sąmoningumo įkvėpti renginiai be alkoholio ir svaigalų. Turime daugiau nei 15-kos  metų renginių patirtį, organizuojame išskirtines  šventes, įkvėptas PATYRIMŲ ir dar neatrastų POJŪČIŲ. Būkite ta įmone, kuri daro neįkainojamą investiciją į savo darbuotojus – emocijas, patyrimus, sveikatą ir vidinę laimę.

 

„Motyvacija ir įkvėpimas – variklis judinantis tiek vadovus, tiek darbuotojus padaryti daugiau, kam keisti darbą/verslą, jeigu gali tiesiog pakeisti darbo VIETĄ!”, – įspūdžiais dalijasi įmonės vadovai, mus pasirinkę komandinei išvykai „darbostogoms“  su nakvyne ir poilsiu.


Renginio gairės

  • Renginio ORGANIZAVIMAS – pasirūpiname viskuo nuo „A iki Z“ arba galime būtų jūsų  pačių organizuojamos šventės programos dalis.
  • Renginio PROGRAMA –  Interaktyvi paskaita-edukacija (training‘as), Kvėpavimo (rebefingas) sesija, Transformacinis žaidimas ir krištolinių dubenų GARSO meditacija, Judesio/šokio terapijos, joga, „Mind Restart“  minčių išvalymas –  masažo dirbtuvės (workshop),  Pirties RITUALAS  – tokio tikrai dar nebandėte nė vienas(!),  Muzikinis koncertas ar pasirodymas,  Kakavos Ceremonija, „Kūno ir Proto | LABORATORIJA“ – atrask laimės ingredientus kūnui, protui ir sielai, SPA malonumai, daug skanaus šefo ruošto maisto ir gėrimų, kt.,
  • MAITINIMAS – išskirtiniai akį traukiantys vegetariniai šefo patiekalai – estetika ir ir skonis! Alkanų tikrai neliks, gausios vaišės, sveikuoliškų desertų degustacija, gėrimai, stilingi kokteiliai be alkoholio
  • Renginys gali būti nuo 2, dienos ar  su nakvyne
  • Priderinsime pasiūlymą pagal jūsų biudžetą ir pageidavimus!
Back